Hakkımızda – Soyep Aesthetics

Dr. Nuri Soysal’ı tanıyın:

Mesleki hayatında 38 yılını kutlayan Dr. Nuri Soysal, kapalı ve yarasız burun ameliyatı başta olmak üzere birçok plastik cerrahi operasyonunda Türkiye’nin ve Dünya’nın sayılı cerrahlarındandır.

Soyep Estetik’in kurucusu olmasının yanı sıra 28 senedir International Acıbadem Hastanesi’nin Plastik Cerrahi Bölüm Başkanı’dır.

Hastaları arasında Türkiye’den ve dünyadan sanatçılar, sporcular, politikacılar ve ünlülerin bulunduğu Dr. Nuri, birçok TV programına konuk olmuş ve makaleleri gazetelerde yayınlanmıştır.

Dr. Nuri TPCD (Türkiye Plastik Cerrahi Derneği), ASAPS (American Society for Aesthetic Plastic Surgery) ve ISAPS (International Society of Plastic Surgeons) üyesidir.

Soyep Estetik

Soyep’i tanıyın:

1995 yılında Dr. Nuri Soysal tarafından kurulan Soyep Estetik ve Plastik Cerrahi bugüne kadar 7.000’den fazla başarılı burun ameliyatına ve onbinlerce estetik cerrahi ameliyatına imza atmıştır.

Dr. Nuri’nin sanatsal estetik vizyonu ve detaycı bakış açısı sayesinde, Soyep bünyesinde gerçekleştirilen tüm operasyonlarda yüzün ve vücudun doğallığı ve uyumu ön planda tutulmaktadır.

Acıbadem International’ı tanıyın:

International Hospital’ın açılışı 1989 yılında dönemin Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ın katılımıyla gerçekleştirilmiştir. Türkiye’ye dünya standartlarında modern özel hastanecilik sistemini getiren ilk kurumdur. Yıllar boyunca verdiği kaliteli hizmet sayesinde Türkiye’nin prestijli hastaneleri arasında liderdir.

İstanbul’un Yeşilköy semtinde denize nazır bulunan ve JCI akreditasyonuna sahip hastanenin 19.000 m2 kapalı alanı ve tamamına yakını deniz manzaralı odalarında 112 yatak kapasitesine sahiptir.

International Hospital 2005 yılında Türkiye’nin en değerli özel sağlık grubu olan Acıbadem Sağlık Grubu tarafından satın alınmıştır ve ismi International Acıbadem Hastanesi olarak değişmiştir. Bu satın alma Acıbadem Sağlık Grubu’nun hizmet ve kalite vizyonunu geliştirmiş ve gücüne güç katmıştır.

Bağlantı Kur!
💬 Müşteri Temsilcisine Bağlan!
Selam,
Nasıl yardımcı olabiliriz ?